IMG_001.jpg

TARCZE

 

CEL STREFOWY WIND MASTER

Oferujemy Państwu reaktywną tarczę strefowo „Wind Master”. Jak sama nazwa wskazuje służy ona   do nauki czytania wiatru i pozwoli strzelcowi w momencie strzału odnotować rezultat oceny siły wiatru. Dzięki ruchomej strefie pionowych lizaków przypominających klawiaturę fortepianu wskaże ćwiczącemu bezpośrednią drogę do środka tarczy czyli „10” .Tarcza cechuje się niebywałą odpornością i niezawodnością. Dzięki przeprowadzonym testom, które obejmowały strzelanie z różnych kalibrów, wieloraką amunicją w tym wojskową z rdzeniem stalowym dajemy Państwu gwarancję, że cel używany zgodnie z instrukcją posłuży bardzo długo a jego rola w szkoleniu będzie nieoceniona.

CEL STREFOWY TS 40 I TS 50

Reaktywne cele strefowe o okrągłej strefie trafień TS 40 i TS 50 to niezbędne narzędzie  w profesjonalnym szkoleniu strzelców długodystansowych ,snajperów wojskowych i policyjnych. Co nie znaczy , że młodzi adepci sztuki precyzyjnego strzelania na duże odległości i powinni mieć z nią styczności. Tarcze TS przyspieszą szkolenie na każdym dystansie oraz pozwolą na zaoszczędzenie amunicji oraz czasu. Przetestowane przez ekspertów i snajperów wojskowych uzyskały najwyższe noty. Wykorzystywane są w szkoleniu militarnym oraz używają ich najlepsi strzelcy longrangowi w naszym kraju. Ćwiczący , niezależnie od używanej broni oraz amunicji mają organoleptycznie natychmiastową odpowiedź. Dzięki ruchomym lizakom każda strefa trafienia pociskiem jest widoczna. Nie musimy tracić czasu na dojazd do tarczy często oddalonej nawet o kilometr bo efekt trafienia widzimy bezpośrednio po naciśnięciu języka spustowego.

 

Mobilność reaktywnych tarcz strefowych pozwala na ustawienie pola tarczowego na każdym dowolnym dystansie. Dzięki łatwości w transporcie rozstawienie przedpola zajmie nam kilkanaście minut. Pozwoli nam również na szybką zmianę ich ustawienia zgodnie z oczekiwaniem szkoleniowca i szkolonych.

CEL STREFOWY TS 23

Spełnia wszystkie funkcje wyżej opisanych jednak wspaniale nadaje się do szkolenia pododdziałów wojskowych gdyż odpowiada swoim kształtem i rozmiarem wojskowej figurze bojowej nr 23. W przeciwieństwie do innych celów strefowych posiada ona strefę „pudła” niepunktowaną. Pozwoli na szybką korektę błędów w celowaniu oraz ułatwi przystrzeliwanie broni strzeleckiej.  Jest też doskonałym narzędziem w procesie szkolenia strzeleckiego od bliskiego do dalekiego dystansu.


Reaktywność naszych tarcz jest widoczna gołym okiem na krótkim i średnim dystansie. Przy użyciu optyki , nawet o niewielkim powiększeniu możemy ją zaobserwować nawet   z odległości powyżej kilometra.